Vira Natura

Bitki Gözlem Turları

Sonbahar

Sonbaharda Antalya bir başkadır deyip yollara düşüyoruz. Bitki zenginliği açısından Dünya’da eşsiz sayılan bölgemiz sonbaharda da tanınmayı bekleyen, birbirinden güzel soğanlı bitkilerle dolu. Sonbaharın mücevherleri diyoruz biz onlara.

İşte, bu güzellikleri ve daha nicelerini yakından tanıyıp öğrenmek için sizlere bir dizi gezi hazırladık. Bu gezilerimizde bitkisel biyoçeşitliliği tanımamızın yanında, bu bitkilerin yaşadığı yerlerin tarihine de tanıklık edeceğiz, kimi zaman da gastronomik yolculuklara çıkacağız.

Yakın çevremizdeki bitki örtüsünü farklı yönleriyle ele alacağımız bu turlarda bitkileri görerek, dokunarak, onların karakteristik özelliklerini gözlemleyerek tanıyacağız ve Latince ve Türkçe isimlerini öğreneceğiz. Amacımız, zaman içinde bilgi birikiminizi arttırarak bitkileri kendinizin tanıyabiliyor olmanızı ve bağ kurduğunuz bu türler sayesinde doğayı farklı bir açıdan görmenizi sağlamaktır.
 
Bir dünya mirası olan bu zengin çeşitliliği korumayı ve gelecek nesillere aktarmayı önemsiyoruz. Bunun yolunun bitkileri tanımaktan geçtiğine inanıyoruz. Bunu gerçekleştirebilmek için de sizi bitki gözlemciliği ile tanışmaya davet ediyoruz.

Doğayı sevmek onu tanımayı gerektirir.

Günübirlik Turlarımız (Sonbahar)

 İlgilendiğiniz turun linkine tıkladığınızda o turla ilgili bütün bilgilere ulaşabilirsiniz. Katılmak isterseniz lütfen bizimle mail veya telefon yoluyla iletişime geçin.

info@viranatura.com 05354125286 / Başak

 

16 Ekim 2021 / Cumartesi   Phaselis - Tahtalı Dağı

6 Kasım 2021 / Cumartesi   Akseki - Bademli - İbradı

13 Kasım 2021 / Cumartesi   Göynük ve Kemer

 

Ödeme bilgileri ve satış sözleşmesi

Konaklamalı Turlarımız (Sonbahar)

  İlgilendiğiniz turun linkine tıkladığınızda o turla ilgili bütün bilgilere ulaşabilirsiniz. Katılmak isterseniz lütfen bizimle mail veya telefon yoluyla iletişime geçin.

info@viranatura.com    05354125286 / Başak

 

22-23-24 Ekim 2021   Çıralı ve çevresi

29-30-31 Ekim 2021   Kaş ve çevresi

 

 

  

For more information on our tours

Turkey: +90 535 4125286 | UK: +44 (0)795 854 6807

or click here to send us an email enquiry